Secondary Adv

Grila Role Plastike, Fero Line

Fero Line

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Grila Role Plastike

Ashtu si grilat role prej alumini edhe grilat plastike kanë nje favor të madh në instalimin e tyre nëpër apartamente të objekteve shumëkatëshe. Por, një plus më shumë që kanë grilat plastike është se në rast mbyllje komplete kemi një izolim termik dhe aukustik te shkëlqyer.

Karakteristikat

- Shufra plastike për izolim termik më të mirë

- Kuti plastike ose alumini në varësi të kërkesës

- Çmim dhe cilësi në një produkt të vetëm

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme