Secondary Adv

Tenda dielli standarte, Fero Line

Fero Line

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Tenda dielli standarte

Ky është modeli më i thjeshtë me të cilin mund të bëhet një tendë. Çmimi është avantazhi kryesor që kjo tendë ofron dhe për personat që duan një tendë pa harxhuar shumë kohë dhe para ne rekomandojmë tendat standarde. Struktura e këtyre tendave bëhet me material të cilësisë së parë, që garantojnë një qëndrueshmëri ndaj faktorëve natyrorë. Gjithashtu materialet tekstile janë një garanci më shumë për cilësinë e kësaj tende.

 

Karakteristikat

Modeli i thjeshtë

Çmimi avantazhi kryesor

Materialet tekstile të cilësisë së parë

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme