Secondary Adv

Profile PVC Rehau, Euroconst

Euroconst

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Profile PVC Rehau

Perse duhet zgjedhur REHAU?

REHAU eshte prodhuesi lider i profileve te PVC ne shkalle boterore. Ajo qe ofron kjo kompani kane jane zgjidhje inxhinierike te cilat kombinojne formen me funksionalitetin si asnje kompani tjeter.

Cilesia e produktit

REHAU eshte njera nga kompanite e para ne bote qe ka prodhuar profile plastike per dyer dhe dritare. Sot ajo renditet nder kompanite me te medha per sistemet e profileve te plastikes PVC. Te gjitha sistemet jane te dizenjuara dhe te prodhuara ne Gjermani me teknologjine dhe aksesoret me cilesore.

Produktet REHAU nuk kane te krahasuar ne cilesi, inovacione teknologjike dhe dizajn duke sjelle ne kete menyre te gjitha benefitet e sistemeve moderne te PVC pa kosto mirembatje, siguri te larte, eficence energjitike dhe kosto te ulet ekonomike.

 

 

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme