Secondary Adv

Panele per mbulime ndertesash isogrek, ISOMETAL

ISOMETAL

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Isogrek h=28 mm është një panel një

fletësh që merret nga bashkimi i një profili

rezistent metalik h 28 mm dhe një masë

poliuretani me densitet të lartë me shkumë

të vazhdueshme. Duke qenë modular, i

lehtë në peshë, izolues dhe rezistent

është i përshtatshëm për çdo lloj

përdorimi, për bllokimin e jashtëm të

ndërtesës .

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme