Secondary Adv

Primer akrilik per fasada, AQUAPRIM EXTERIOR PROFESIONAL, Granitis

Granitis

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Prajmer akiilik per fasada. Produkt me ngjitje dhe veti te persosura profesionale, i domosdoshem per te siguruar nje lyerje ideale te siperfaqeve te fasadave. Hollimi me uje: 1:4 Ambalazhi: 3 L, 10 L

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme