Secondary Adv

Tavoline zyre me konstruksion metalik, Shaga Office

Shaga Office

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Tavolina e zyre, ehte ndertuar si nje mekanizem baze i punes suaj, me nje lartesi normale dhe te pershtatshme per t'u ndjere komod dhe te pershtatshem. E ndertuar me konstruksion metalik dhe me MDF.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme