Secondary Adv

Selikon marine ngjites Nautilus Sealent, M Marine

M Marine
Selikon marine ngjites Nautilus Sealent

Shfaq kontaktet

 Pershkrimi

Nautilus Sealent

Eshte nje  silicon ngjites professional per ambient detar  poliretan me nje komponent  me ambalazh  300 ml., perdoret per pjese brenda dhe jasht ujit.. Ideal per ngjitjen e saracineskave te ndryshme qe jane ne kontakt me ujin      ( presa di mare ), ngjitjen e dritareve, dhe cdo gjeje qe ndidhet ne kuverte..

Aplikohet ne siperfaqe te lyera , ne vetrorezine  (duke I dhene pak leter), ne inox ne alumin  hekur duke I dhene nje dore primer (NAUTILUS Epoxy Primer),

Disponueshme ne dy ngjyra : Bardhe dhe zeze.

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme