Secondary Adv

Silikon per shiritat e kuvertes, M Marine

M Marine

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Nautilus Deck Seal

Silikon professional marin per shiritat e kuvertes se shtruar me Tek. Eshte I disponueshem ne dy konfeksione  DECK SEAL version tub 290 ml. dhe I paketuar  600 ml. 

Eshte ekstremisht elastic pas tharjes dhe e ruan per vite me rradhe efikasitetin e tij ne lidhjen e shiritave te teku-t te ekspozuar ndaj faktoreve te jashtem : ujit, kripes, eres, rrezeve Uv. Etj…

Perpara se te aplikohet goma duhe te pakten dy ore para Astari  NAUTILUS PRIMER DECK SEAL.

Temperaturat e aplikimit duhet te jene ne rreth 10 - 30°C. 

Konfeksioni  290 ml, 600 ml

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme