Secondary Adv

Dispenser me vrime nxjerrese per hotele, Albpastrim

Albpastrim

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Dispenser me vrimë nxjerrëse për Hotele

Ngjyra: E bardhë, e zezë

Permasat: H200 X L60 X D60mm

Perdorim per shampoo koke dhe trupi,mban der 350 ml produkt

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme