Secondary Adv

Dhome kripe per hotele luksoze, LAMTHI GROUP

LAMTHI GROUP

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Dhome kripe per hotele luksoze

Haloterapia është një trajtim plotësues 100% natyral, I sigurt dhe efektiv, për sëmundjet e frymëmarrjes dhe dermatologjisë. Kjo është një metodë moderne që imiton mikroklimën natyrale të minierave të kripës në dhomat e kripës të prodhuara nga njeriu. Atmosfera në dhomën e trajtimit është e pasuruar me kripë të mikoronizuar të gjetur në një minierë kripe ose në shpellën natyrale të kripës. Grimcat e kripës janë mjaft të vogla për të depërtuar thellë në mushkëri, ku reduktojnë inflamacionin dhe pengojnë rritjen bakteriale. Kripa vepron në të njëjtën mënyrë në lëkurë përmes kontaktit të drejtpërdrejtë.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme