Secondary Adv

Filter uji ecosoft p’ure aquacalcium RO, Teoren

Teoren

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Reverse Osmosis është teknologjia më efektive e pastrimit të ujit të pijshëm. Ai redukton papastërtitë, si dhe aroma dhe shije duke e bërë ujin të pastër, të shijshëm dhe të sigurt për shëndetin e njeriut, si të rriturit ashtu edhe fëmijët.

– 6 faza të pastrimit të ujit përfshirë mineralizimin

– Mineralizim i ujit me kalcium

– 280 Litra në ditë ujë të pijshëm

– Depozita deri në 7 L

1 Vit Garanci

Instalimi FALAS

Mundësi blerje deri në 12 keste me 0% interes

Detajet e këtij produkti i gjeni duke klikuar këtu.

Kategoria: Filtra Uji

Marka: Ecosoft

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme