Secondary Adv

Kaldaja Victrix TERA, IMMERGAS S.p.A.

IMMERGAS S.p.A.

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Kaldaja Victrix TERA 

Kaldaja me gaz, ekonomike, për ngrohje dhe ujë sanitar. Me fuqi 24 dhe 28 kW

Emertimi i produktit:   Kaldaja me Kondensim, me gaz

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme