Secondary Adv

Kaldaja VICTRIX PRO Immergas, Mundija Group

Mundija Group

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Kaldaja VICTRIX PRO Immergas

Kaldaja me gaz, teknologjike, për ngrohje dhe ujë sanitar. Me fuqi nga 35  deri 120 kW

Emertimi i produktit:   Kaldaja me Kondensim, me gaz

 

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme