Secondary Adv

Kaldaja Victrix TERA Immergas, Mundija Group

Mundija Group

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009Pershkrimi

Kaldaja Victrix TERA Immergas

Kaldaja me gaz, ekonomike, për ngrohje dhe ujë sanitar. Me fuqi 24 dhe 28 kW

Emertimi i produktit:   Kaldaja me Kondensim, me gaz

 

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme