Secondary Adv

Grile Alumini, Lesna

Lesna

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Grile Alumini,Fletet e aluminit qe perdoren per grilat jane me trashesi 5 mm dhe te mbushura me shkume,dhe eshte i prodhuesit Gjermane SKS-Stakusit . Fletes e drurit qe perdoren per grilat jane me trashesi  dhe eshte i prodhuesit Slloven Lesna dhe eshte dru i breut.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme