Secondary Adv

Seria Murale MSZ-AP, UNI-KLIMA

UNI-KLIMA

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Kondicioner inverter me pompe ngrohje Mono split Seria MSZ-AP

Njësia e brendshme MSZ-AP, vjen ekskluzivisht për ju me dimensione kompakte të cilat I japin vlerë të shtuar arredimit të ambjenteve tuaja. Falë teknologjisë inverter dhe refregjerantit ekologjik R32, ky kondicioner jo vetëm që ju dhuron momente të veçanta relaksi, por në të njëjtën kohë ju ndihmon të kurseni energji si dhe të jeni miqësorë me ambjentin.

 

Refregjerant R32

 

Refregjeranti R32 ka nëj potencial të ngrohjes globale afërsisht sa 1/3 e refregjerantit aktual, R410A; duke reduktuar në këtë mënyrë impaktin negative në mjedis në mënyrë të ndjeshme. Me prezantimin e refregjenarantit R-32, Mitsubishi Electric vazhdon kontributin e tij në promovimin e kujdesit të ambjentit.

 

Ndërlidhës W-Fi i inkorporuar

 

Njësia e brendshme është e pajisur me një ndërlishës Wi-Fi i cili është i inkorporuar brenda njësisë së brendshme. Në këtë mënyrë jo vetëm që eleminohet instalimi i një ndërlidhësi Wi-Fi, por në të njëjtën kohë ruhet edhe pamja e veçantë dhe elegante duke qenë se ndërlidhësi është i fshehur.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme