Secondary Adv

Llak per gure dekorativ Stonelac, Dekoll

Dekoll

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

StoneLAC është llak transparent për gurë dhe materiale ndërtimi artificiale. 

Ai është i përshtatshëm për mbrojtjen dhe dekorimin e mureve, oxhaqeve, të cilat janë bërë nga materiale natyrore të ndërtimit të tilla si gurë, mermer, pllaka tipit Malta, gurë porozë, qeramika, elementët dekorativgips, etj. 

Llaku i gurit ka ngjitje të lartë, është një shtresë e shkëlqyer e papërshkueshme nga uji me rezistencë të madhe ndaj kushteve të motit, për shkak të filtrave UV që ai përmban. 

Ky produkt ruan elasticitetin dhe mbron sipërfaqen nga ndotja atmosferike. 

Thekson dhe ruan ngjyrën natyrore të materialeve, duke rritur efektin përfundimtar dekorues.

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme