Secondary Adv

SPA , LAMTHI GROUP

LAMTHI GROUP

Pershkrimi

SPA ne Tirane, SPA janë ambiente relaksues ku mund të çlodhesh pas një dite të lodhshme. Gjithçka gjen brenda saj, dhomën e kripes e cila është e njohur për vetitë e saj kuruese, dushi emocional, të gjitha llojet e saunve, vaska me hidromasazh, banjo turke, hamam dhe shumë të tjera.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme