Secondary Adv

Panel me Veshje J BOND Alumil, ALUMIL ALBANIA

ALUMIL ALBANIA

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Panel i përbërë prej alumini me cilësi të lartë dhe shumëllojshmëri të gjerë, me mbushje polietileni, ideal për veshjen e jashtme dhe dekorimin e ndërtimit të brendshëm, si dhe për një grup të pafund aplikimesh për shkak të specifikimeve dhe formës së tij.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme