Secondary Adv

Motopompe Wacker Neuson PG3A, Start Company shpk

Start Company shpk

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

MOTOPOMPE Wacker Neuson PG3A

 

Funksioni:

Thithje te ujrave dhe materialeve te ngurta qe mund te kalojne permes diametrit te pompes.

 

*Karakteristikat*:

Lidhje qeramike te perforcuara me fibra karboni.

Motorr i sigurt kater kohesh me mbyllje te ulet karburanti.

Llamba me fuqi te larte te mbeshtjella me alumin.

Kornize mbrojtese e forte me mbajtese te rehatshme per transport.

 

*Specifikimet teknike*:

Dimensionet: 515 x 405 x 460 mm

Diametri: 75 mm

Pesha: 31 kg

Kapaciteti shkarkues: 1000 l/min

Diametri i solideve: 6.5 mm

Motori: Honda 163cc, ftohje ajri, 2 cilinder, 4 kohesh, benzine

Fuqia motorit: 4.1 kW

rpm: 3600 rpm

Konsumi: 1.8 l/h

Kapaciteti i serbatorit: 3.6 l

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme