Secondary Adv

Makineri kthimi vertikale per perpunim masive CTV Series, ZETADI SHPK

ZETADI SHPK

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Përmbledhje e kthimit të prodhimit vertikal

Makinat e kthimit vertikal të serive CTV ofrojnë stabilitet dhe saktësi maksimale. Edhe makina standarte arrijnë vlera më të mira në kohën e kthimit vertikal të frytit dhe pjesëve boshtore në pjesë të mesme. Përveç kësaj, CTV 250 DF paraqet veten si një qendër vertikale e përpunimit të mullirit vertikal për përpunim të plotë, veçanërisht nyje homo-kinetike në industrinë e automobilave.

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme