Notice: Undefined offset: 2 in /var/www/vhosts/acp.al/httpdocs/profil_produkt.php on line 54
Makineri universale per kthim metali CLX Series | ZETADI
Secondary Adv

Makineri universale per kthim metali CLX Series, ZETADI SHPK

ZETADI SHPK
Makineri universale per kthim metali CLX Series

Shfaq kontaktet

 

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Përmbledhje e përgjithshme e teknologjisë kthyese

Gama e makinerive të kthimit universale të kontrolluara CNC MORI CNC shtrihet nga qendrat e kthimit të revolverëve ekonomikë në makina universale fleksibël me vegla të drejtpërdrejta të shtytura, kundër-spindle dhe tailstock. Kombinuar me sistemet e kontrollit të trendeve, këto makina formojnë shtyllën standarde të kompanive të panumërta të prerjes së metaleve në të gjithë botën.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme