Secondary Adv

Peshore per fruta arka INOX SS304, IS & KAM

IS & KAM

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Platforma dhe indikatori kompletë çelik inoks. Ndjeshmëri e lartë. Madhesi te Platforave 35X40 Cm, 30X40Cm, 45X45 Cm 40X50 Cm.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme