Secondary Adv

Peshore varese elektronike, IS & KAM

IS & KAM

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

• Me konstruksion alumini • Me lëxueshmëri të lehtë me ekran LED ose LCD • Mundësi e rrotullimit të varëses për 360° • Dizajnim i posaçëm për nevojat e klientit Mundësit: • Bateri rezervë • Mundësi konektimi me kompjuter pa kabull, printer dhe konektim me ekran

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme