Secondary Adv

Sharre prerese me bateri Oleo-Mac, Inda Company

Inda Company

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Liria e lëvizjes e lejuar nga mungesa e një kabllo të energjisë e bën këtë pajisje ideale për detyra përreth kopshtit. E pajisur me brisk të trajtuar me lazer me cilësi të lartë për të siguruar saktësi të lartë të prerjes pa dëmtuar vegjetacionin, me bateri rrotulluesit e bredhave janë zgjidhja perfekte falë dizajnit të tyre ergonomik. Kutia e shpejtësisë  siguron besueshmëri dhe jetë të gjatë, ndërsa bateritë ofrojnë deri në 2 orë  funksionimi. 

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme