Secondary Adv

Pompe uji me vetembushje Oleo-Mac, Inda Company

Inda Company

Pershkrimi

Pompat e ujit vetë-mbushëse janë ideale për ujitje të kopshteve dhe zonave të kultivimit të kulture të vogla. Kompakt, jashtëzakonisht i lehtë dhe i besueshëm, këto makina sigurojnë kohë për një orë me një rezervuar të plotë. Modeli WP 300 përmban nivele të reduktuara ndjeshëm të zhurmës dhe dridhje falë konfigurimit të ri të motorit, me vendosjen e shpejtësisë së shpejtësisë së tij. Model SA 30 TLA është projektuar për të ofruar edhe më të madh rezistencë për përdorim intensiv dhe të zgjatur, me boshtor të farkëtuar dhe shufër lidhëse.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme