Secondary Adv

Makineri uji me presion Oleo-Mac, Inda Company

Inda Company

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Gama e rondele me presion të lartë të ujit të ftohtë plotëson nevojat e përdoruesve të shtëpisë të angazhuar në pastrim të rastit ose intensiv Aktivitetet. Këto makina janë të dizajnuara për të ndihmuar në pastrimin e zonave jashtë shtëpisë, kopshtit, dhe objekteve dhe automjeteve. E mbushur me karakteristika për përdorime të ndryshme, këto makina përmbajnë disa pajisje që synojnë maksimizimin e rehati të përdoruesit siç është rrota të mëdha për lehtësimin e transportit dhe goditjet me madhësi të madhe për pajisje stowing dhe kabllo të energjisë.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme