Secondary Adv

Membranë izoluese për kulmet, BMI Albania

BMI Albania

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Basic Roll ofron një zgjidhje perfekte për kulmin dhe brinjën; montim i shpejtë dhe i lehtë, përdorim i thjeshtë, optikë shumëvjeçare. Ofrohet në tre ngyra. I përgjigjet të gjitha kërkesave teknike dhe ofron një ventilim optimal dhe mbrojtje të lartë të çatisë nga shiu dhe bora.

Materiali: Fletë anësore prej leshi të tjerrur dhe alumini me elasticitet 30%.

Ngjyrat: e kuqe, kafe, gri e errët

Përdorimi për: të gjitha modelet e tjegullave

Përmasat: 5,0 m e gjatë, 29,5 cm e gjerë,

Sasia e nevojshme: 1 Rulon për çdo 5 metër linear kulm apo brinjë

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme