Secondary Adv

Rrjetë plastike për buzën e çatisë, BMI Albania

BMI Albania

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Rrjeta plastike për buzën e çatisë nuk lejon futjen e zogjve në zonën ndërmjet listelës së pare dhe tjegullave me prerje tërthore (të profilizuara).

Materiali: Plastikë

Ngjyrat: gri e errët

Përdorimi: për të gjitha tjegullat me prerje tërthore

Lartësia: 5,2 cm

Gjatësia e elementit: 100 cm

Pesha: 0,10 kg / copë

Sasia e nevojshme: 1 copë për çdo metër linear buze çatie.

 

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme