Secondary Adv

Shirit ajrimi, BMI Albania

BMI Albania

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Shiriti i ajrimit pengon futjen e zogjve nëpërmjet nënçatisë dhe listelës së parë si dhe nëpërmjet lidhjeve/bashkimeve të ndryshme. Funksioni tjetër është ajrimi i çatisë. Përdoret në tjegulla me prerje tërthore dhe të rrafshëta.

Materiali: PVC i fortë

Ngjyrat: e kuqe, kafe, gri e errët

Përdorimi: për të gjitha tjegullat me prerje tërthore

Gjatësia: 5,0 metër linear / Rulon

Lartësia: 10,0 cm

Trashësia: 1,3 mm

Prerja tërthore për futjen e ajrit: 538 cm² / metër linear

Pesha: 0,47 kg / Rulon

Sasia e nevojshme: 1 metër linear për çdo metër linear buze çatie apo bashkim.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme