Secondary Adv

Tjegull betoni Atika, BMI Albania

BMI Albania

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Atmosferë mesdheu për çati individuale

Një fllad mesdhetar shpalosin çatitë e mbuluara me atikë. Rrumbullakosjet romantike dhe elegante dhe ngjyra antik bashkojnë traditat dhe kulturën moderne të çative. Atika është e përshtatshme për restaurimin e objekteve prestigjoze si edhe perla arkitekturore me stilin jugor.

 

Materiali: rërë, çimento, ujë, Pigmente joorganike

Sipërfaqja: e lëmuar

Pesha: 4,8 kg/cope

Madhësia: 330 x 420 mm

Gjatësia e varjes: 398 mm

Gjerësia mbuluese: 300 mm

Nevoja për m²: rreth 10 copë

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme