Secondary Adv

Sgrasator universal SuperClear Heart Italiana, ART Cleaning Company

ART Cleaning Company

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Sgrasator universal 

Eshte nje produkt universal per pastrimin e siperfaqeve te ndryshme.Vepron shpejt kunder te gjitha llojeve te yndyres. Mund te perdoret per te pastruar ne guzhine, makinen, motorrat. Formula ekskluzive lejon per ta perdorur edhe mbi njollat e rrobave.

 

Menyra e perdorimit: Aplikojeni produktin sic eshte  ne siperfaqe, lereni te veproje per disa minuta dhe shplajeni me uje.  Konfort H.C.C.P.

 

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme