Secondary Adv

Astar forcues perpara lyerjes me boje Doalpaint, DOALPAINT

DOALPAINT

Pershkrimi

Astar forcues për sipërfaqet e brendëshme dhe të jashtëme që përdoret përpara lyerjes me bojë. Unifikon aftësinë thithëse të sipërfaqes dhe përmirson lidhjen e sipërfaqes së murit me bojën. Hollohet me ujë.

 

SKEDA TEKNIKE

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme