Secondary Adv

Astar perpara lyerjes per mure te jashtem Doalpaint, DOALPAINT

DOALPAINT

Pershkrimi

Astar forcues trasparent për sipërfaqe të jashtme që përdoret përpara lyerjes me bojë. Unifikon aftësinë thithëse të sipërfaqes dhe përmirson lidhjen e sipërfaqes së murit me bojën dhe hollohet me neft.

 

SKEDA TEKNIKE

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme