Secondary Adv

Astar mbushes dhe uniformues per muret perpara grafiatos Doalpaint, DOALPAINT

DOALPAINT

Pershkrimi

Astar mbushës dhe uniformues për muret përpara lyerjes me grafiato, me baze rrëshira sintetike dhe mbushës. Produkt i cili mund të përdoret në të gjitha llojet e sipërfaqeve dhe dhe hollohet me ujë.

 

SKEDA TEKNIKE

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme