Secondary Adv

Kaldaje gazi me kondensim IMMERGAS, Mundija Group

Mundija Group

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

IMMERGAS VICTRIX TERA 24/28 KW

- Qarkulluesi me konsum të ulët lejon një kursim të konsiderueshëm të energjisë elektrike.
- Lehtësi në përdorim
- Aprovuar për të punuar brenda dhe jashtë në vende pjesërisht të mbrojtura.
- Madhësia kompakte i përshtatshëm dhe i lehtë për tu instaluar.
- Nxehja e fuqisë së dobishme kW24.1
- Fuqia e dobishme e ujit të nxehtë kW28.3
- Dimensionet (HxLxP) mm748 x 440 x 256
- Prodhimi i ujit të nxehtë (30t 30 C) l / min 13.7

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme