Secondary Adv

Kamera Sigurie FLEXIDOME 2000 Micro IP , ITE GRUP

ITE GRUP

Pershkrimi

Kamera Sigurie FLEXIDOME 2000 Micro IP.
Rezolucion 720P me 30 imazhe per sekond.   
Hapsire per karte MicroSD per rregjistrim ne paisje.   
Detektim levizje dhe zhurmash.   
Pershatet me aplikacione FTP, Dropbox dhe e-email.
Input Voltage: + 12 VDC, +24 VDC ose Power Over Ethernet
Effective Resolution: 1280 x 720 (720p version)
Day/Night: Auto, Color, Monochrome
Shutter Speed: Automatic Electronic Shutter
Video resolution: 720p, 480p, 432p, 288p, 240p, 144p (NUC-20012)480p, 240p (NUC-20002)
Video compression: H.264 MP (Main Profile); M-JPEG
Max Frame Rate: 30 IPS
Lens Type: 2.5 mm fixed, F2.8

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme