Secondary Adv

Tapet per shtepi, Dea Tapete

Dea Tapete

 Përshkrimi

Tapet per shtepi

 

Nje shtepie moderne i duhen tapete modern. Dea Tapete sjell per ju modelet më të reja. Beni pjese te perditshmerise tuaj ngjyrat e gezueshme te kombinuara bukur, si një element dekorues dhe funksional qe sjell ngrohtësi në ambjentet tuaja të brendshme. Dhoma juaj ka nevoje per nje tapet per ta kthyer ne qendren e vemendjes. Keta tapete pershtaten lehte me sallonin tuaj dhe dhomen e ndenjes. Kombinim perfekt per cdo lloj ambienti.

 

Dea Tapete ofron tapete me shumicë dhe pakicë. Dea Tapete ofron një shumëllojshmëri modelesh të tapetave dhe rrugicave, të cilat përshtaten me cdo ambient në zyra, shtëpi, rezidenca, ambjente komerciale, hapësira private/publike e showroom-et e shumtë.

 

Gjithashtu ofron sete tapetesh dhe rrugicash për dhoma gjumi, gjithçka me finesë, klas & një stil karakteristik të veçante. Tek Dea Tapete do të gjeni dhe punime të vecanta të përpunuara si: Tapete akrelike, 100% pambuk, punime me fije mëndafshi, me lekurë origjinale, prej gome, tapete me thekë etj.

Produkte te ngjashme