Secondary Adv

Tapet shtepie, Dea Tapete

Dea Tapete

 Përshkrimi

Tapet shtepie, Tapete per shtepi, per sallon, dhome ndenje, dhome gjumi, apartamente, vila, rezidenca. Tapeta moderne. Shitje tapetash me shumice, pakice. Dyqan tapetash. Tapeta lekure, gome, me gdhendje. Set rrugice dhe tapet per sallon.