Secondary Adv

Ashensor Industrial Schindler 2600, E.M.E. ASHENSOR GROUP

E.M.E. ASHENSOR GROUP

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Ashensor Industrial Schindler 2600
Me Schindler 2600, ju keni marrë fleksibilitet.
Ashensor qe përshtatet me nevojat tuaja, per nga
madhësia dhe karakteristikat e tij, të pajisjeve dhe funksionimit. Me perdorim në ndërtesat industriale, magazina, qendra tregtare, shkolla, ose ndërtesa për industrinë e kujdesit shëndetësor.
Kapaciteti: 1000-6300 kg, 13-84 persona
Lartësi e udhetimit:  prej 65 metra, max. 21 ndalesa
Gjerësia e deres: 900-3200 mm
Lartësia e deres:  2000-2500 mm
Shpejtesia: 0,15-1,6 metra për sekonde

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme