Secondary Adv

Llak guri hidroizolues, Polydox Varnish Hydro, Vechro, AED COLOR

AED COLOR
Llak guri hidroizolues, Polydox Varnish Hydro, Vechro

Shfaq kontaktet Dergoji email
kompanise

 

 Përshkrimi

Llak guri hidroizolues, Polydox Varnish Hydro, Vechro

Depertim i larte Rezistence ndaj kushteve atmosferike I pershtatshem per aplikim ne gur natyror dhe artificial,tulla, mermer, cemento etj. 

Produkte te ngjashme