Secondary Adv

Bombel portative me oksigjen mjekesor, Formula

Formula

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Bombula portative me oksigjen mjekesor

SET OKSIGJENOTERAPI ME RREGULLATOR

Bombel portative me oksigjen mjekesor (set oksigjenoterapie).

Rimbushet, me rregullator per rrjedhjen, permban edhe maske.

Bombel 16Lt dhe karroce transporti.

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme