Secondary Adv

Baze strukturore akrilike per rafshim Bekament-Acryl, Salliu 2G

Salliu 2G

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Bazë strukturore akrilike dedikuar për rafshim, neutralizim, bazë për përforcim dhe rezistent ndaj ujit, aplikimit para ngjyrave akrilike të fasadave dhe suvatimit.

Para aplikimit BK-Acryl bazë duhet të përzihet dhe të hollohet me 15-20% të ujit. Duhet të aplikohet me rul ose furçë. Ajo mund të përdoret në ambiente të brendshme dhe të jashtme.

Koha e tharjes është minimale 24 orë.

app 0,2-0,25 kg / m2 e siperfaqes së murit, nvaret nga thithja dhe vrazhdësisë së bazës.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme