Secondary Adv

Boje dispersioni akrilik BK Fas Color, Salliu 2G

Salliu 2G

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Bojë dispersioni akrilik me perqendrim të lartëme fuqi të shkëlqyer mbulimi., rezistente ndaj rrezatimeve UV dhe agjenteve atmosferike. Përdoret për mirmbajtjen dhe dekorimon e fasadave të jashtme, gjithashtu për ngjyrosjen e BK-Fas Akri, BK-Pol dhe bojrave të tjera dispersive. Me rezistence të larte është i përshtatëshëm për përdorime në ndërtesa publike.

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme