Secondary Adv

Site vibuese me dy kate, Eni & Za

Eni & Za

Pershkrimi

Site vibuese me dy kate

Site vibruese e re (e pa ven fare ne pune), me tre kate (1500x4000)mm.

Prodhimtaria Q 120m3/ore.

Ka ne perberje minibazament dhe sustat.Vendi i montimit te elektromotorrit pershtatet per cdo lloj bazamenti te tij.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme