Secondary Adv

Bashkuese hidraulike te shpejta SERIA QCPC, Agalliu Ferramenta

Agalliu Ferramenta

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Bashkuese hidraulike te shpejta SERIA QCPC

Bashkueset e shpejta hidraulike te serise QCPC me kapak plastik mbrojtes, jane shume te perdorshme ne fusha te ndryshme industriale si agrikulture, aviacion, prodhim, pajisje hidraulike levizese, kamiona dhe rimorkiatore.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme