Secondary Adv

Xham me palosje per ballkon, Alba Domika

Alba Domika

Pershkrimi

Xham me palosje per ballkon

 

Mbrojtje nga era dhe shiu. Hapje dhe mbyllje e lehte. Lejon shikim te madh dhe miqesor me mjedisin. Montim te lehte, te shpejte ne cdo ballkon dhe ku eshte e nevojshme ne kushte te jashtme me rezistence te shkelqyer. Rezistence ndaj perdorimit te perditshem dhe u jep nje ton krejtesisht unik haspirave tuaja me materialet e aluminit.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme