Secondary Adv

Makineri lidhese me bateri per shirit plastik, Alpak Solutions

Alpak Solutions

Pershkrimi

Makineri lidhese me bateri per shirit plastik

 

Orgapack - ORT 200

» Me bateri - shirit plastik

» Elektrike. Me tendosje dhe karikues

» Regjistrohet për gjerësi 12-16mm / trashësi 0,5-1mm

» Shumë e lehtë në perdorim

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme