Secondary Adv

Makineri lidhese per firogrifera dhe ambjente me lageshti, Alpak Solutions

Alpak Solutions

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Makineri lidhese per firogrifera dhe ambjente me lageshti

 

Transpak - TP 501 ZCE (inox)

 

» Ideale për frigorifera ose ambiente me lagështi

» E përshtatshme për anije peshkimi

» E lëvizshme - me rrota

» Gjerësia e shiritit 9 ose 12mm

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme