Secondary Adv

Makineri mbeshtjellese per paleta me termostat, Alpak Solutions

Alpak Solutions

Pershkrimi

Makineri mbeshtjellese per paleta me termostat

 

FREEZER

 

» Për përdorim në ambiente të ftohta

» Kundra ndyshkut

» Qarku elektrik i siguruar me IP 65

» Me termostat dhe sinjale paralajmërimi

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme